Tallinn kutsub

Elektrilised jalutuskäigud

LIFT11 soovitab ka teisi linnaruumiprojekte:

Korraldaja: Kumu
Näitus: gateways. Kunst ja võrgustunud kultuur
Autor: Christina Kubisch
Asukoht: Rotermanni keskus, Tallinna kesklinn ja vanalinn
Kestus: 13. mai – 25. september

 

Christina Kubischi „Elektrilised jalutuskäigud” annavad linnaruumist uudse elamuse, tehes Tallinna erinevad elektromagnetilised lained kuuldavaks. Varustatud spetsiaalsete kõrvaklappidega, mis võimendavad elektrivoogude tajumist, muutes nähtamatud lainepikkused ja laengud selgelt tajutavaks ning kuuldavaks, ja kaardiga, kuhu on märgitud kohalikud elektromagnetilised teetähised, saavad külastajad igapäevast taju nihestava kuulmisseikluse osaliseks.

Kõrvaklappe saab ID-kaardi alusel tasuta laenutada Kultuuripealinna infokeskusest Rotermanni kvartalis (Rotermanni 5 / Roseni 10, avatud E–P 10–19). Kõrvaklappide laenutus lõpeb kell 18 ja maksimaalne laenutusaeg on neli tundi. Kõrvaklappide kasutamine on ohutu, kuid palun ole ettevaatlik, kuna teatud heliallikad, eriti turvaväravad, võivad olla väga valjud!

 

 

Christina Kubisch

Christina Kubisch elab ja töötab Berliini lähedal Hoppegartenis. Ta on õppinud maalikunsti, muusikat ja elektroonikat. Ta loob kompositsioone, performantseid ja töötab videoga, heliinstallatsioonidega, heliskulptuuridega ja ultraviolettvalgusega.

www.christinakubisch.de