Tallinn kutsub

Sündmused

Installatsiooni „Rada metsas” avamine laupäeval 24. septembril kell 11.00
Installatsioon jääb avatuks kuni 22. oktoober
vt http://www.lift11.ee/installatsioon/Rada

 

 

 

Soodevahe Festival

Laupäeval 17.Septembril 2011
16:00-00:00
Soodevahe linnakus

Toimub:

# PÕNEVAIMA aia konkursi auhinnagala

# Viimane VATITEATRI etendus CUBUS LARVIKULT

# Filmi "NOT MY LAND" tööversiooni linastus

# Heliinstallatsioon “LENNUKIVAATLEJA”

# PINKSIKLUBI

# MUUSIKAT teevad ja mängivad:

* OAKWHISTLE
* PAUL COLE
* KRISTOFER
* ROLAND
* MARIKA
* KOZER
* JT

PS!
Jalga TUGEVAD jalatsid, kaasa SÖÖKI ja JOOKI. Avatud ka BAR.

ÖÖSEL toob tagasi linna BUSS ja afterparty on HOOVIS.

Olete oodatud!

Soodevahe linnak on osa Linnainstallatsioonide Festivalist LIFT11.
LIFT11 kuulub Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi.
vt www.lift11.eeLIFT11 ja Tallinna arhitektuuribiennaal on sünkroniseerinud oma tegevuskavasid. Sellel ajal tasub arhitektuurisõpradel kindlasti Tallinnas olla.

8.-11. septembrini toimuv TAB Tallinna Arhitektuuribiennaal on uus rahvusvaheline arhitektuuri ja linnaplaneerimise foorum. Esimene TAB keskendub arhitektuuri, maastikuarhitektuuri ja urbanismi teemaderingile, mille võtab kokku nimetus maastikuurbanism. TAB Tallinna Arhitektuuribiennaal koosneb kolmest põhisündmusest: sümpoosium „Landscape Urbanism – Maastikuurbanism“ Kultuurikatlas (kuraator Katrin Koov), kuraatorinäitus „11FLIRTS“ Kadrioru lossis (kuraator Villem Tomiste) ning Tallinna visioonivõistlus „STREET 2020“. 

LIFT11 sündmused TAB-i ajal:


8.september, neljapäev, kl 19.00 LIFT11 Linnahallis

Neljapäeval, 8. septembril, algusega kl 19.00 kutsub LIFT11 taas sinna, kuhu tavaliselt ei satuta – spetsiaalselt sellel õhtul avab oma uksed külalistele linnahall. Võtame kohad sisse laval ja merepoolsel terrassil, et rääkida teostest ja avada kaheks tunniks audiovisuaalne näitus LIFT11 valminud töödest. Töö „Merele” juurde viib terrassilt redel ja installatsioon„O” tuleb ise kohale.

Tutvustame ka esimest korda üheteistkümnendat teost, Jaapani arhitekti Tetsuo Kondo installatsiooni „Rada metsas“. Inspireeritult TAB näituse „11FLIRTS” intrigeerivast ajaloolistesse ruumidesse uue arhitektuurse objektiga sekkumise kontseptsioonist, on kolm kuud olnud ettevalmistamisel suurejooneline installatsioon Kadrioru parki. Koha ajaloost ja eripärast inspireeritult on Tetsuo Kondo Arhitektid kavandanud raja, mis kutsub maapinnast kõrgemale, kulgema puude vahel, vaatama parki ja ümbrust teise nurga alt.

Teosest "Rada metsas" räägivad selle arhitekt Tetsuo Kondo, kuraator Margit Aule ja samuti ka selle tehniliselt keerulise installatsiooni teostajad.


10. september, laupäev, kl 16.00 bussireis LIFT11 installatsioonide juurde Palun saada registreerumiseks kiri info@lift11.ee

 

 

 

 

Audiotuuri AVAMISÜRITUS 13. JUULIL algusega kl. 17.00 Roosikrantsi tänaval!

 

Queer-kleepekakogu AVAMISÜRITUS 13. JUULIL algusega kl. 19.00 MÄRZ projektiruumis Tallinnas Olevimägi 7!

 

 

MERELE avamine 15. juulil kell 17.00!

 

 

LIFT11 INSTALLATSIOONI SOODEVAHE AVAPIDU 19. juunil

LIFT11 INSTALLATSIOONI KALARAND AVAPIDU


Pühapäeval, 12. juunil algusega kl 17.00 avame Euroopa kultuuripealinna linnainstallatsioonide festivali LIFT11 teose „Kalarand“ ja ühtlasi ka suvehooaja. Suvemuusikat valivad Kohviraadio sõbrad Bertil ja Milan, avatud on rannakohvik.