Tallinn kutsub

MeeskondMargit Argus / kuraator

Margit Argus on sisearhitekt, viimased viis aastat töötanud KOKO arhitektides ja alates 2010. aastast koos Margit Aulega partnerid KAOS Arhitektides. Õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis (2000/2001), Milano Tehnikaülikoolis (2004) Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuur (BA 2007). Hetkel töös olevad objektid on Meremuuseum Lennusadama angaaridesse, Eesti Ajaloomuuseum Suurgildi hoonesse ja Energia avastuskeskuse rekonstrueerimine ja ekspositsioonidisain. Valminud objektid Sõmeru Keskushoone ja Nukukunsti Keskus Tallinnas. Koduleht www.kaosarhitektid.ee.

 

Margit Aule / kuraator

Margit Aule on arhitekt, lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriosakonna cum laude, töötanud 5 aastat KOKO arhitektides ja alates 2010. aastast koos Margit Argusega partnerid KAOS Arhitektides. On huvitatud avalikust ruumist nii sees kui väljas, projekteerinud parke, muuseume ja muid avalikke hooneid. Hetkel töös olevad objektid on Tallinna Teletorni rekonstrueerimine, Meremuuseum Lennusadama angaaridesse, Eesti Ajaloomuuseum Suurgildi hoonesse ning Energia avastuskeskuse rekonstrueerimine ja ekspositsioonidisain. Koduleht www.kaosarhitektid.ee.

 

Maarin Mürk / kuraator

Maarin Mürk on vabakutseline kunstikriitik ja koordinaator, kelle pikaajaliste projektide hulka kuuluvad kunsti ja kriitika liikumine Artishok, aastakonverents Kunstiministeerium ning uue algatusena projektiruum Olevimäel, lisaks osalemine MoKSi töös. Oma doktoritöö raames uurib Maarin Mürk kollektiivsust kaasaegses kunstis. LIFT11 meeskonnas juulini 2011.

 

Ingrid Ruudi / kuraator

Ingrid Ruudi on olnud 2008. a Veneetsia arhitektuuribiennaali Eesti ekspositsiooni Gaasitoru/Gas Pipe kuraator; ajakirja Ehituskunst peatoimetaja ja vabakutseline arhitektuurikriitik. Õppinud Tallinna Ülikoolis telerežiid (1996/1997) ja Eesti Kunstiakadeemias kunstiteadust (BA cum laude 2001).  LIFT11 meeskonnas juulini 2011.

 

Kadri-Maria Mitt ja Robi Jõeleht / graafiline disainer / koduleht

Polaar Studio moodustavad Robi Jõeleht ja Kadri-Maria Mitt - graafilised disainerid, kelle tehtud tööde hulka kuulub nii logosid ja trükiseid kui ka illustratsioone ja riideid. Neid köidab võimalus leida oma tööle erinevaid väljundeid ja selle abil ümbritsevat ruumi paremaks ja arusaadavamaks muuta ning soovivad pakkuda alati midagi natuke rohkemat, kui neilt oodata osatakse. Koduleht: www.polaar.tv.

 

Margus Tamm /graafiline disainer / visuaalne identiteet

Margus Tamm on vabakutseline disainer ning performancei- ja installatsioonikunstnik. Kunstirühmituste PinkPunk ja Avangard ning liikumise Artishok asutajaliige. Hetkel õpib Eesti Kunstiakadeemia Kunsti ja disaini doktorantuuris. Esinenud arvukatel personaal- ja grupinäitustel mitmel pool maailmas. On pälvinud Kultuurkapitali aastapreemia ning Eduard Wiiralti stipendiumi. Koduleht www.tammtamm.net.